Aktualności

IMG 3866

Ferie zimowe 2017 – Suwalszczyzna

16.01 – 26.02.2017

Zapraszamy na ferie zimowe do naszego Gościńca.

Podlasie i Suwalszczyzna to idealne miejsce na zimowy wypoczynek. Jeżeli chcesz spędzić ferie z dala od miasta, w magicznej scenerii ośnieżonych wzgórz i zamarzniętych jezior  – zapraszamy na zimowisko na  Suwalszczyznę 🙂

Atrakcje:

Narty

Narty na Suwalszczyźnie

Zaledwie 15 km od Gościńca znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szelmencie. Położony u stóp Góry Jesionowej teren oferuje sześć oświetlonych narciarskich tras zjazdowych oraz pięć wyciągów o długości od 300 do 400 metrów i jeden 100-metrowy wyciąg dla dzieci. Wszystkie stoki są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane.

Narty na Suwalszczyźnie

Wyciągi czynne: w dni powszednie od 10 do 21, w sobotę i niedzielę od 9 do 20.

Idealne miejsce na pierwsze narciarskie i snowboardowe próby dla najmłodszych. Bardzo wygodny wyciąg do nauki dla dzieci.

Narty biegowe

Suwalszczyzna to wymarzony teren na wyprawy na biegówkach. Urozmaicona rzeźba terenu, urokliwe ścieżki prowadzące przez lasy i nad zamarzniętymi jeziorami to prawdziwy raj dla miłośników spacerów na nartach biegowych.

Spacery, Nordic Walking i sanki

Nordic Walking – znakomita, zdrowa aktywność dla każdego i na każdą porę roku.  Tereny Suwalszczyzny rewelacyjnie nadają się do spacerów z kijkami. Polecamy!
A dzieci z pewnością chętnie pójdą na nawet najdłuższy spacer, jeżeli weźmiemy ze sobą sanki.

Kuligi

Dla urozmaicenia pobytu proponujemy zorganizowanie kuligu – przejażdżki saniami po Suwalskim Parku Krajobrazowym.

A wieczorem…

Odpoczynek przy płonącym kominku, mecz ping-pongowy lub rozgrywka w bilarda. Na rozgrzewkę sauna lub kąpiel w tradycyjnej bani.

Serdecznie zapraszamy!

Gościniec Jaczno zaprasza!