Aktualności

Sylwester

Święta Bożego Narodzenia 2016

23.12 – 26.12.2016

Dla wszystkich, którzy chcieliby zapomnieć o przedświątecznej pośpiesznej krzątaninie przygotowaliśmy specjalną ofertę świąteczną w Gościńcu Jaczno. Zapraszamy nad jezioro Jaczno na Suwalszczyźnie na piękne, tradycyjne polskie Święta Bożego Narodzenia. Proponujemy wypoczynek w domowej atmosferze, przy rozświetlonej choince i płonącym kominku.

Pobyt rozpoczyna się w piątek, 23 grudnia od kolacji. W Wigilijny poranek zaprosimy Gości do wspólnego przygotowanie ozdób świątecznych i pierniczków. Po wspólnym ubraniu choinki, zapraszamy na Kolację Wigilijną z opłatkiem i tradycyjnymi polskimi potrawami wigilijnymi. Pierwszy dzień Świąt rozpoczniemy uroczystym świątecznym śniadaniem, a wieczorem zaprosimy Państwa na kolację przy ognisku z kiełbaskami, grzańcem i daniami z rusztu.

Cena pakietu: 830,00 PLN/os*, dzieci do 12 lat 660,00 PLN/os*, dziecko do lat 12 na dostawce 395PLN/os*, dzieci do 3 lat gratis. Dopłata za niewykorzystane łóżko – 240PLN/pakiet.
*Cena obejmuje:
pobyt w Gościńcu w dniach 23-26 grudnia 2016, od kolacji 23 grudnia do śniadania 26 grudnia (3 noclegi ze śniadaniami, 2 obiady, 3 kolacje – specjalne, świąteczne menu), ognisko, program świąteczny. Cena obowiązuje przy pełnym wykorzystaniu pokoju lub apartamentu.
Informacja i rezerwacja jaczno@jaczno.pl, www.jaczno.pl

Przedłużenie pobytu – wg. obowiązującego cennika.

Serdecznie zapraszamy:)

Gościniec Jaczno zaprasza!