Aktualności

Sylwester

Święta Bożego Narodzenia 2018

22.12 – 26.12.2018

Dla wszystkich, którzy chcieliby zapomnieć o przedświątecznej pośpiesznej krzątaninie przygotowaliśmy specjalną ofertę świąteczną w Gościńcu Jaczno. Zapraszamy nad jezioro Jaczno na Suwalszczyźnie na piękne, tradycyjne polskie Święta Bożego Narodzenia. Proponujemy wypoczynek w domowej atmosferze, przy rozświetlonej choince i płonącym kominku.

Pobyt rozpoczyna się w sobotę, 22 grudnia od kolacji. W niedzielę i poniedziałek zaprosimy Gości do wspólnego przygotowania ozdób świątecznych i pierniczków oraz wspólnego ubierania choinki. W poniedziałek spotkamy się przy Kolacji Wigilijnej z opłatkiem i tradycyjnymi polskimi potrawami wigilijnymi. Pierwszy dzień Świąt rozpoczniemy uroczystym świątecznym śniadaniem, a wczesnym popołudniem zaprosimy Państwa na obiad na polanie – w menu lokalne dania.

Cena pakietu: 1130,00 PLN/os*, dzieci do 12 lat 895,00 PLN/os*, dziecko do lat 12 na dostawce 510PLN/os*, dzieci do 3 lat gratis. Dopłata za niewykorzystane łóżko – 240PLN/pakiet.
*Cena obejmuje:
pobyt w Gościńcu w dniach 22-26 grudnia 2018, od kolacji 22 grudnia do śniadania 26 grudnia (4 noclegi ze śniadaniami, całodzienne wyżywienie – specjalne, świąteczne menu), ognisko, program świąteczny. Cena obowiązuje przy pełnym wykorzystaniu pokoju lub apartamentu.
Informacja i rezerwacja jaczno@jaczno.pl, www.jaczno.pl

Przedłużenie pobytu – wg. obowiązującego cennika.

Serdecznie zapraszamy:)

Gościniec Jaczno zaprasza!