Aktualności

 • Zdjęcie Wielkanoc

  Wielkanoc 2017 na Suwalszczyźnie

  Wspólne przygotowanie święconki, spotkanie z tradycyjnymi suwalskimi zwyczajami wielkanocnymi oraz koncert świąteczny to propozycje które przygotowaliśmy specjalnie na okres tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy. Zapraszamy do tradycyjnego świątecznego stołu z polskimi i lokalnymi daniami oraz na smakowite domowe ciasta świąteczne. .

  Więcej
 • IMG 3866

  Ferie zimowe 2017 – Suwalszczyzna

  Zapraszamy na ferie zimowe 2017 do naszego Gościńca.

  Podlasie i Suwalszczyzna to idealne miejsce na zimowy wypoczynek. Jeżeli chcesz spędzić ferie z dala od miasta, w magicznej scenerii ośnieżonych wzgórz i zamarzniętych jezior – zapraszamy na zimowisko na Suwalszczyznę:)

  Więcej
 • DSC01093

  Sylwester 2016 na Suwalszczyźnie

  Zapraszamy do naszego Gościńca na Bal Sylwestrowy i noworoczny wypoczynek. Zamarznięte jeziora i śnieżne plenery zimowej Suwalszczyzny – ta magiczna sceneria to idealne tło do przywitania Nowego Roku. Bal Sylwestrowy, kulig, biesiada przy ognisku na polanie, degustacja dań regionalnych to niektóre z atrakcji czekających na naszych Gości.

  Więcej
 • Sylwester

  Święta Bożego Narodzenia 2016

  Dla wszystkich, którzy chcieliby zapomnieć o przedświątecznej pośpiesznej krzątaninie przygotowaliśmy specjalną ofertę świąteczną w Gościńcu Jaczno. Zapraszamy nad jezioro Jaczno na Suwalszczyźnie na piękne, tradycyjne polskie Święta Bożego Narodzenia. Proponujemy wypoczynek w domowej atmosferze, przy rozświetlonej choince i płonącym kominku.

  Więcej

Gościniec Jaczno zaprasza!