Wypoczynek nad jeziorem

Zapraszamy na Suwalszczyznę, w jej najpiękniejszy zakątek – do Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Tu, nad jeziorem Jaczno, na rozległym półwyspie oddalonym o kilometry od najbliższych ludzkich siedlisk znajduje się nasz Gościniec.

Lokalizacja Gościńca zapewnia naturalną izolację od świata zewnętrznego. Pokoje gościnne znajdują się w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach, usytuowanych nad jeziorem.

Spokój, naturalne piękno przyrody i dobra obsługa zostały docenione przez wielu naszych Gości, którzy powracają do nas o każdej porze roku.

Wnętrze Gościńca to połączenie nowoczesnego komfortu z relaksującą, pełną ciepła atmosferą. Przywiązujemy uwagą do szczegółów, każdy pokój ma indywidualny charakter. Wnętrza są przestronne i stylowo umeblowane, w każdym pokoju i apartamencie znajduje się łazienka, telewizor, telefon i mini-bar. Z większości pokoi rozpościera się widok na jezioro.

Do dyspozycji Gości pozostają dwie sale kominkowe, sala bilardowa, siłownia, sauna oraz charakterystyczna dla tego regionu łaźnia parowa, tak zwana „bania”.

Pokoje
Apartamenty

 

Gościniec Jaczno zaprasza!