Aktualności

Sylwester

Święta Bożego Narodzenia 2019

23.12 – 27.12.2019

Dla wszystkich, którzy chcieliby zapomnieć o przedświątecznej pośpiesznej krzątaninie przygotowaliśmy specjalną ofertę świąteczną w Gościńcu Jaczno. Zapraszamy nad jezioro Jaczno na Suwalszczyźnie na piękne, tradycyjne polskie Święta Bożego Narodzenia. Proponujemy wypoczynek w domowej atmosferze, przy rozświetlonej choince i płonącym kominku.

Pobyt rozpoczyna się w poniedziałek, 23 grudnia od kolacji. We wtorek zapraszamy Gości do wspólnego przygotowania ozdób świątecznych i pierniczków oraz wspólnego ubierania choinki. Wieczorem spotkamy się przy Kolacji Wigilijnej z opłatkiem i tradycyjnymi polskimi potrawami wigilijnymi. Pierwszy dzień Świąt rozpoczniemy uroczystym świątecznym śniadaniem, a wczesnym popołudniem zaprosimy Państwa na obiad na polanie – w menu lokalne dania.W drugi dzień Świąt również zapraszamy na świąteczne posiłki, a na chętnych będzie czekała rozgrzana bania.

Cena pakietu: 1190,00 PLN/os*, dzieci do 12 lat 990,00 PLN/os*, dziecko do lat 12 na dostawce 560PLN/os*, dzieci do 3 lat gratis. Dopłata za niewykorzystane łóżko – 240PLN/pakiet.
*Cena obejmuje:
pobyt w Gościńcu w dniach 23-27 grudnia 2019, od kolacji 23 grudnia do śniadania 27 grudnia (4 noclegi ze śniadaniami, całodzienne wyżywienie – specjalne, świąteczne menu), ognisko, program świąteczny. Cena obowiązuje przy pełnym wykorzystaniu pokoju lub apartamentu.
Informacja i rezerwacja jaczno@jaczno.pl, www.jaczno.pl
Serdecznie zapraszamy do przedłużenia pobytu – dodatkowe noclegi i wyżywienie wg. cennika,.
Promocja: Dla osób chcących przedłużyć pakiet przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę: dodatkowy nocleg z rabatem 5%, dwa noclegi – 10%, trzy noclegi i powyżej – 15% rabatu na noclegi od ceny cennikowej.

Serdecznie zapraszamy:)

Gościniec Jaczno zaprasza!